KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Galea Elektromarket San. Tic. Ltd. Şti. adıyla Elektrik,Elektronik ve Otomasyon alanlarında toptan ve perakende malzeme satışı yapmayı 23 Mart 2016 tarihinden bugüne kadar gururla sürdürüyoruz. Firma ortaklarımız Selim DEMİRAY, Ozan PALA ve Sait SÜNGÜ tarafından 12 yıllık sektör deneyimiyle kurulan Galea Elektromarket, hizmet sektöründe ilk günkü heyecanıyla devam ediyor.

En kısa sürede hizmete sunmayı planladığımız E-Ticaret alanında e-galea markasıyla Türkiye'de tüketicilere yönelik hizmet vermeyi , çalışanların ve işletmelerin hayatını kolaylaştırmak için 7/24 çalışma prensibiyle hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Galea Elektromarket , Glight adı altında özel ve endüstriyel aydınlatma çözümleriyle işletmenize tasarruf ve iş güvenliği imkanları sağlıyor.

Almış olduğumuz ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri Belgesi ile işletmemizin gelişim ve her geçen gün daha da büyümesi için eğitime verdiğimiz önemi gözler önüne seriyoruz.

Genç,dinamik,tecrübeli çalışanlarıyla hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Galea Elektromarket olarak güvenilirlik ilkesini temel alıyoruz. Güçlü stok yapımız ve yaygın dağıtım ağımız ile müşterilerimize en güvenilir hizmeti sunabilmek için ürün çeşitliliği ve kalitesine ,müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Endüstri 4.0 ile birlikte teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını üstün hizmet standartlarıyla karşılamaktan gurur duyuyoruz.

Satış ve hizmet konusundaki bilgi ve deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşıp sektör de değer yaratmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle elde ettiğimiz güven sayesinde her zaman "ilk tercih" olmayı sürdürüyoruz.

Galea Elektormarket olarak uygun fiyat politikamız bizi rakiplerimizden farklı kılarken 100'ü aşkın marka ve 100 bin çeşitin üzerinde ürün yelpazemizle herzaman öncü olmaktan gurur duyuruyoruz. Kısacası sizin için güler yüzlü ve hızlı hizmetin en iyisini Galea Elektromarket adı altında buluşturuyoruz.